הכנת את עצמך ליציאה לחו"ל לפני זה?
"כן. התחלתי לימודי אנגלית ממש בתחילת העונה שעברה. המקום נקרא ‘אפקס’, זו אקדמיה של כדורגלנים שיש שם כל מה שצריך לכדורגלן: גם אימונים פיזיים ומנטליים וגם דברים כמו לימודי אנגלית. הייתי לומד פעמיים בשבוע. אחרי שהעסקה עם דינמו קייב התפוצצה, הגברתי הילוך".
 
"בבנפיקה עשו את הבדיקות שלהם עלינו. ראו שאנחנו לא קשורים למועדון ספציפי אחד, התלהבו כי ראו שזו הזדמנות להגדיל את הברנד שלהם בעולם והגיעו".
באפקס, שמעניקים שירותי אימון משחקנים לשעבר כמו אריק בנדו, יוסי שבחון ואחרים, חתמו על הסכם אסטרטגי עם בנפיקה, שתתווה מתודולוגיות אימון ודרך נכונה לפיתוח השחקנים על ידי כך שיבצע אימונים משותפים, יכשיר את מאמני המרכז באפקס ויאתר שחקנים בעלי פוטנציאל. 

 
 
 

This partnership, a part of the international expansion project that Sport Lisboa e Benfica have been implementing over the last seasons, aims to hold Football Training Camps, this time in the Israeli city of Tel Aviv. This Training Camp will take place between July 25 and 29. Coaches from Sport Lisboa e Benfica and Israeli coaches will work together, guaranteeing the methodological supervision of all activities and ensuring that all participants will be able to have the unique experience of being part of a project that is a world reference in the development of young footballers.

 
"בכל תקופה של 3-4 חודשים מתקיימים מבדקי הערכה אתלטיים וטכניים בשילוב אמצעים טכנולוגים מודרניים כמו פלטת כוח למדידת ניתור, רדאר לעוצמת בעיטה וזיהוי איזון בין רגליים ו-ויסות עוצמה, מהירות תגובה ועוד.
כחלק מהתפיסה המקצועית ב-11 בפברואר, פרנק גנסר, מאמן בכיר באיינטרכט פרנקפורט, ששיחק בבאיירן מינכן ועבד בדורטמונד כעוזרו של יורגן קלופ, יגיע לביקור...שיתוף הפעולה מאפשר לצעירים להתנסות ברמות הגבוהות של המעדונים בבונדסליגה ולקבל אימונים אישיים עם פרנק בדגש על הפן הפיזיולוגי, כאשר בסוף התקופה המועדון יוכל להציע לילד להצטרף לשורותיו..."